Audi Q7. Czy wiesz, że…

9 października 2023
Audi Q7. Czy wiesz, że…

...Audi Q7 pierwszej generacji zostało zaprezentowane jesienią 2005 roku. Zaprojektował je Walter de'Silva, a zadebiutowało podczas Frankfurt Motor Show.

…Audi Q7 powstało na tej samej płycie podłogowej co Volkswagen Touareg i Porsche Cayenne

…Audi Q7 obecnej generacji przeszło gruntowną aktualizację, zarówno wizualną, jak i techniczną w 2019 roku.

…Audi Q7 produkowane jest słowackiej fabryce Audi, w Bratysławie.

...Audi Q7 aktualnej generacji urosło. Jego długość zwiększyła się o jedenaście milimetrów, do 5063 mm. Szerokość to 1970 mm, a wysokość 1741 mm.

…Audi Q7 ma ośmiokątną osłonę chłodnicy Singleframe z sześcioma pionowymi listwami.

…Audi Q7 w opcji dostępne są reflektory diodowe HD Matrix ze światłem laserowym.

…Audi Q7 ma 19-calowe felgi, które są wyposażeniem standardowym.

 …Audi Q7 we wszystkich wersjach napędowych ma ośmiobiegową, automatyczną skrzynię biegów tiptronic

…Audi Q7 w zależności od pozycji oparć tylnej kanapy, ma bagażnik w wersji pięciomiejscowej od 865 do 2050 litrów. Ta druga wartość osiągana jest przy zupełnie płaskiej powierzchni ładunkowej.

…Audi Q5 w standardzie ma elektryczną klapę bagażnika. Sterowanie jej otwieraniem i zamykaniem przy pomocy ruchu stopą jest dostępne opcjonalnie.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]