Audi RS e-tron GT Ice Race Edition. Pospiesz się!

14 września 2023
Audi RS e-tron GT Ice Race Edition. Pospiesz się!

Powstanie tylko 99 sztuk egzemplarzy tego samochodu. Jeżeli więc chciałbyś go kupić, musisz się pospieszyć. Prezentowane na zdjęciach Audi RS e-tron GT Ice Race Edition zbudowano z okazji 40. rocznicę powstania spółki Audi Sport GmbH, która wyłoniła się z założonej w 1983 r. spółki quattro GmbH.Ten limitowany model w kolorze Florett silver metallic i z dachem z włókna węglowego oklejono folią, symbolizującą skrzące się kryształy śniegu i lodowe jeziora, a fioletowe akcenty przywodzą na myśl mieniące się gogle narciarskie. Słowem styl górskich zimowych światów.


Ten kolorystyczny schemat widać także we wnętrzu. Środkowe panele foteli i elementy tapicerki oraz boczne podłokietniki są ze skóry w kolorze diamentowego srebra.Jak wspomnieliśmy powyżej samochód dostępny jest tylko w limitowanej serii 99 sztuk, a do kupienia jest tylko w Europie.

Jego bazą jest RS e-tron GT o mocy 440 kW. Dzięki szybkiemu ładowaniu prądem stałym z maksymalną mocą 270 kW, pięć minut ładowania wystarcza na około 100 kilometrów.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 2 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]