Audi A4. Zdjęcia, film, wymiary

8 stycznia 2024
Audi A4. Zdjęcia, film, wymiary

Są tacy, którzy uważają, że są samochody Audi i… długo długo nic. Nie polemizując z tak mocno przesadzoną opinią,  prawdą jest, że  samochody koncernu z Ingolstadt w Bawarii cieszą się znakomitą opinią użytkowników. Warto podkreślić, że auta, które na masce mają cztery splecione ze sobą koła (to symbol połączenia w 1932 roku czterech niemieckich marek: Audi, DKW, Wanderer i Horch) obecne są we wszystkich segmentach – od małego miejskiego A1, po duże SUV-y i 2-drzwiowego roadstera.  Dzisiaj prezentujemy ikonę marki z Ingolstadt – piątą  generację  modelu A4.To najbardziej znany i bodajże najlepiej kojarzony z czterema pierścieniami samochód, który od  niemal trzydziestu lat z sukcesami reprezentuje Audi.  Aktualna generacja A4 to  zaostrzony przód, sportowe detale i niekwestionowana wszechstronność – zarówno w wersji Limousine, jak i w wersji Avant a cyfrowe rozwiązania z dużym dotykowym wyświetlaczem MMI touch zapewniają komfort i wsparcie w trakcie jazdy.Rodzina modelowa Audi A4 wyposażana jest w siedem turbodoładowanych silników do wyboru, dostępnych w aż 24 konfiguracjach. Wachlarz ich mocy sięga od 100 kW (136 KM) do 251 kW (341 KM) – od Audi A4 30 TFSI, aż po Audi S4 TDI. Wszystkie jednostki - czy to czterocylindrowe Diesle, V6 TDI, czy też czterocylindrowe TFSI, spełniają normy emisji spalin Euro 6d-temp.Pięć z nich wyposażonych jest w system mild-hybrid (MHEV), bazujący na 12-woltowej sieci pokładowej.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]