Opel coraz bardziej elektryczny...

9 listopada 2023
Opel coraz bardziej elektryczny...

W przyszłym roku Opel będzie świętował 125-lecie produkcji swoich samochodów. Z tej okazji planuje kilka nowości.Zgodnie z panująca modą będą to pojazdy… elektryczne. Auta na prąd pojawią się w każdej linii modelowej. Ponadto następca Crosslanda i całkiem nowy Grandland będą dostępne z napędem w pełni elektrycznym.


To oznacza, że już w przyszłym roku każdy model w portfolio niemieckiej marki będzie dostępny w wersji w pełni elektrycznej.Nowy Opel Grandland będzie produkowany w fabryce w Eisenach w Turyngii i będzie oparty na platformie Grupy STLA Medium.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]