Finansowanie
Pakiet DRIVE+
Korzyści oferty

Leasing OPEL Grandland X

kombi
Leasing OPEL Grandland X Kombi
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
160 799 zł/brutto
129 604
Twoja rata brutto/mies.
1 601
Dopasuj

Korzyści oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Opel Grandland X - opis modelu

Opel Grandland X to funkcjonalny SUV, który do oferty niemieckiego producenta dołączył w 2017 roku, zastępując minivana - Opla Zafirę. Pojazd został zbudowany na platformie PSA EMP2, która stanowiła bazę wielu samochodów koncernów Opel, Peugeot czy Citroen, a jego bliźniaczym modelem był Peugeot 3008 drugiej generacji. Opel Grandland X wraz z modelami Mokka i Crossland tworzy rodzinę pojazdów z grupy X.

Grandland jest jednak największy z nich - ma 4477 mm długości, 1856 mm szerokości oraz 1609 mm wysokości, a rozstaw jego osi wynosi 2675 mm. Model posiada stylistykę typową dla marki Opel - jego linia jest precyzyjnie zaprojektowana, ale nie posiada bardzo charakterystycznych elementów, które wyróżniają go spośród pojazdów konkurencyjnych marek. Opel Grandland X to także wiele ostrych kątów i odważnych linii, które widoczne są w wielu elementach pojazdu - od centralnej części kabiny, przez drzwi i tunel środkowy, po deskę rozdzielczą.

Pojazd oferuje sporą przestrzeń w środku, której funkcjonalności dodają liczne schowki i uchwyty w środkowej konsoli. Opel Grandland X od początku dostępny był w wariantach silników benzynowych turbo, z których najmocniejsza jednostka oferowała pojemność 1.6 L i moc 180 KM oraz diesla - w najmocniejszej wersji CDTI o pojemności 2.0 L i mocy 177 KM. Można było nabyć go z napędem na przód lub na cztery koła oraz 6-biegową manualną lub 8-biegową automatyczną skrzynią biegów.

Od 2019 roku na rynku dostępna jest także topowa wersja modelu z silnikiem hybrydowym plug in, która w mocniejszym wariancie oferuje pojemność 1.6 L oraz moc 300 KM. W 2021 roku Grandland X został poddany liftingowi, który objął m.in. wprowadzenie nowej deski rozdzielczej i oraz nowego przodu samochodu. Wraz ze zmianami usunięto także symbol “X” z nazwy modelu. 

Leasing Opla Grandland X - atrakcyjne warunki od VEHIS

Coraz częściej wybieraną formą finansowania nowego pojazdu jest jego leasing. Oferuje on możliwość wygodnego użytkowania samochodu, w zamian za miesięczną ratę. Po upływie zobowiązania możemy pojazd wykupić - w tym rozłożyć jego wartość końcową na raty, oddać lub wymienić.

Interesuje Cię leasing Opla Grandland X? Sprawdź ofertę VEHIS! To nie tylko typowa dla tej formy finansowania wygoda i elastyczność. To także szereg dodatkowych korzyści, jak wsparcie serwisowe, brak limitu kilometrów oraz możliwość rozłożenia polisy ubezpieczeniowej pojazdu na raty.

Leasing Opla Grandland X to również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najlepszej oferty leasingu konsumenckiego lub operacyjnego.

Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: