VEHIS.pl
OPEL
Crossland X

OPEL Crossland X Hatchback w leasingu

Leasing OPEL Crossland X Hatchback

Opel Crossland X – sylwetka SUV-a w kompaktowym wydaniu

Opel Crossland to kompaktowy SUV, który zachwyca swoją linią. Dach w tym samym kolorze co lusterka idealnie kontrastuje z resztą nadwozia. W Crosslandzie siedzi się wysoko, co zapewnia duży komfort jazdy. W tym modelu znajdziemy także podgrzewaną przednią szybę, fotele i kierownicę. Przedni panel Opel Vizor, dyskretnie osłania kamery, reflektory i czujniki. Opel Crossland X wyposażony jest w nowoczesne systemy multimedialne oraz dotykowy panel sterujący. Przestrzeń bagażowa o pojemności 410 litrów pomieści naprawdę wiele, a dla osób z większymi wymaganiami, istnieje możliwości zwiększenia tego parametru do nawet 1255 litrów! Jeśli szukasz idealnego samochodu rodzinnego, sprawdź ofertę leasing VEHIS, który umożliwi Ci korzystanie z auta na naprawdę korzystnych warunkach!


Opel Crossland X aktualnie dostępny jest z dwoma, trzycylindrowymi silnikami benzynowymi: 1.2 Turbo M6 o mocy 110 KM, a także 1.2 Turbo A6 o mocy 130 KM. Dostępny jest w trzech wersjach ze względu na wyposażenie: edition, elegance, GS. Możliwe jest wybranie dwukolorowego nadwozia bądź jednolitego – w modnych i atrakcyjnych kolorach. Tapicerka i fotele zostały wykonane z dobrej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia, a w standardzie znajdują się także felgi.


Oto ogólne specyfikacje techniczne:

-skrzynia biegów 6-biegowa manualna lub automatyczna,

-maksymalna prędkość od 187 do 198 km/h,

-przyspieszenie do 100 km/h w ciągu 10,9 sekund w silniki 1.2 Turbo M6 lub 10.2 w drugiej opcji,

-średnie zużycie paliwa między 5,8 l a 6,5 l w zależności od wybranego rodzaju i typu silnika.

Opel Crossland X – sylwetka SUV-a w kompaktowym wydaniu

Opel Crossland X w leasing VEHIS

Leasing Opel Crossland X to świetne auto, w wygodnych, miesięcznych ratach, bez konieczności wykładania dużej ilości gotówki z góry. W ramach naszej współpracy oferujemy negocjacje zasad, na jakich Twój samochód będzie eksploatowany, a także zapewniamy pełne wsparcie serwisowe oraz pomoc w razie wypadku.

U nas nie obowiązują limity kilometrów, w związku z czym nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty związane z dużym przebiegiem. W porównaniu z kredytem samochodowym, leasing Vehis to elastyczniejsza i łatwiejsza w uzyskaniu oferta, która dodatkowo nie obciąża Twojej historii kredytowej.

W przeciwieństwie do wynajmu długoterminowego, po zakończeniu naszej umowy możesz wykupić Opla na własność bądź oddać go firmie leasingowej. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółową ofertą VEHIS!

Sprawdź ofertę leasingową dla pozostałych modeli OPEL: