Przedstawiamy: Audi Q5 40 TDI mHEV Quattro Advanced S tronic

15 stycznia 2024
Przedstawiamy: Audi Q5 40 TDI mHEV Quattro Advanced S tronic

Audi Q5 to SUV produkowany od 2008 roku. Wersja Q5 40 TDI mHEV Quattro Advanced S tronic to model wprowadzony na rynek w 2021 roku.40 TDI oznacza, że silnik to czterocylindrowa jednostka wysokoprężna o pojemności 2.0 litra, wyposażona w turbosprężarkę. Moc maksymalna wynosi 204 KM, a moment obrotowy 400 Nm.


Natomiast mHEV to tzw. miękka hybryda, która składa się z silnika spalinowego, układu elektrycznego i baterii. System ten umożliwia odzyskiwanie energii podczas hamowania i jej wykorzystanie podczas przyspieszania, co przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa. Napęd na cztery koła (quattro), jest montowany standardowo Q5.


Kolejne oznaczenie modelu to S tronic.  Oznacza automatyczną skrzynię biegów, która jest jedną z najnowocześniejszych na rynku i umożliwia szybką i płynną zmianę biegów.Wersja Advanced to jedna z najwyższych wersji wyposażenia, oferująca wiele funkcji i technologii, m.in. 12,3-calowy cyfrowy wyświetlacz prędkościomierza i obrotomierza, system nawigacji satelitarnej z dużym ekranem dotykowym, skórzaną tapicerkę, system audio premium, elektrycznie regulowane fotele, podgrzewane fotele i wiele innych funkcji.


Cena tej wersji Q5 to 228 594 zł.
vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]