Samochód na dzisiaj. SsangYong Korando

11 kwietnia 2023
Samochód na dzisiaj. SsangYong Korando

SsangYong Korando to crossover produkowany przez południowokoreańską firmę SsangYong Motor, która właśnie zmienia nazwę na KG Mobility.


Samochód został zaprezentowany po raz pierwszy w 1983 roku i jest sprzedawany na wielu rynkach na całym świecie.

Obecna, czwarta generacja modelu została wprowadzona na rynek w 2019 roku.Wersje silnikowe SsangYong Korando:


• 1.5 T-GDI - benzynowy, czterocylindrowy silnik o pojemności 1,5 litra i mocy 163 KM. Dostępny z sześciobiegową manualną lub siedmiobiegową automatyczną skrzynią biegów.

Z aktualnej oferty SsangYong wycofany został już diesel, ale niektóre punkty sprzedaży mają jeszcze takie wersje silnikowe (to auta demonstracyjne). Alternatywa dla Korando z silnikiem wysokoprężnym jest Korando e-Motion, czyli pierwszy SsangYong na prąd. Jego cena to 199 990.


• 1.6 D - diesel, czterocylindrowy silnik o pojemności 1,6 litra i mocy 136 KM. Dostępny był z sześciobiegową manualną lub siedmiobiegową automatyczną skrzynią biegów.

Ceny SsangYong Korando w Polsce samochodów z rocznika 2023 zaczynają się od 108 490 zł. Niektórzy dealerzy mają jeszcze auta z rocznika 2022, wtedy ceny zaczynają się od ok. 96 tys. zł.


Wersja wyposażenia Crystal kosztuje 108 490 zł brutto z napędem na jedną oś (2 WD), i 117 490 zł brutto wersja z napędem na cztery koła (4WD).

Wyposażenie Quartz odpowiednio 125 490 zł i 134 490 zł a najbogatszy model Sapphire 141 490 zł i 150 490 zł.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 2 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]