SSANGYONG Korando SUV w leasingu

Leasing SSANGYONG Korando SUV

SsangYong Korando – kompaktowy crossover z długą historią

SsangYong Korando to popularny samochód osobowy produkowany przez południowokoreańskiego producenta samochodów SsanYong Motor Company. Auto miało swój debiut już w 1983 roku i od tego czasu przeszło wiele zmian. Korando wyróżnia się swoim nowoczesnym wyglądem, który odpowiada aktualnie panującym trendom w motoryzacji. Dynamiczne linie nadwozia w połączeniu z agresywnie stylizowanymi reflektorami i atrapą chłodnicy sprawiają, że ciężko przejść obok tego samochodu obojętnie. 


Niewątpliwą zaletą Korando jest świetnie zaprojektowane wnętrze oferujące dużo przestrzeni. Co ciekawe dla kierowców, ten model samochodu od SsangYong na drodze jest niezwykle dynamiczny i stabilny, a opcja z napędem na cztery koła sprawia, że Korando sprawdza się w różnych warunkach, dostarczając przy tym mnóstwo radości. Klienci doceniają ten samochód głównie za atrakcyjną cenę, solidną jakość wykonania i bogate wyposażenie, co ma bezpośredni wpływ na wygodę podczas podróżowania.


Aktualnie w sprzedaży można dostać model SsangYong Korando z silnikiem 1,5 l o mocy 163 KM, z automatyczną bądź manualną skrzynią biegów. Producent oferuje wiele pakietów wyposażenia, które wpływają na to, co ostatecznie znajdzie się w naszym samochodzie.

Poniżej przedstawiamy niektóre elementy, które mogą być dostępne w Twoim Korando:

systemy multimedialne,

klimatyzacja,

systemy bezpieczeństwa, 

skórzana tapicerka,

ogrzewane fotele,

systemy asystujące, 

systemy audio,

napęd na cztery koła.

SsangYong Korando – kompaktowy crossover z długą historią

SsangYong Korando dostępny w leasing Vehis – to się naprawdę opłaca!

Leasing SsangYong Korando to świetne rozwiązanie dla tych osób, które koszty chcą rozbić na dogodne, miesięczne raty, bez potrzeby wykładania z góry dużej ilości pieniędzy. Ponadto w VEHIS dajemy Ci wolną rękę w kwestii tego, co stanie się, kiedy nasza umowa wygaśnie.

W przeciwieństwie do wynajmu długoterminowego, po zakończonym leasingu masz opcję wykupu auta za z góry ustaloną kwotę. Nie interesuje Cię takie rozwiązanie? Świetnie, bo w takim razie możesz oddać samochód z powrotem i wybrać nowy model.

Leasing VEHIS oznacza wygodę, bo decyzję finansową otrzymasz w ciągu 15 minut, a samochód nawet w 24 godziny od podpisania umowy. To co, skusisz się na leasing SsangYong Korando?

Sprawdź ofertę leasingową dla pozostałych modeli SSANGYONG: