Tajemnicze auto jeździ po Krakowie...

13 września 2023
Tajemnicze auto jeździ po Krakowie...

...ale nie tylko jeździ, także ładuje się. Bo to samochód z napędem elektrycznym. Niestety nie udało się nam zidentyfikować marki tego pojazdu bo był bardzo skutecznie obklejony czarną folią. Kierowca tego auta zapytany przez nas co to za samochód, stwierdził, że to tajemnica.Samochód zarejestrowany został w Niemczech, konkretnie w Hesji, w miejscowości Heppenheim. To oczywiście o niczym nie świadczy, niekoniecznie więc to jakiś niemiecki producent testuje na polskich drogach i ulicach swój prototypowy samochód.


Być może to samochód sprawdzany jest przez Aptiv Services Poland. To właśnie ta firma, która ma siedzibę w Krakowie zajmuje się pracami rozwojowymi dla motoryzacyjnych koncernów z całej Europy. Na ulicach stolicy Małopolski widywaliśmy już zamaskowane Maserati, BMW, Ferrari, Porsche i Fordy. Tym razem tego auta nie rozpoznaliśmy.


Aptiv wprawdzie zajmuje się aktualnie głównie technologiami autonomiczności, ale niewykluczone jest, że  na tapecie mają również auta „na prąd”.


A może ty wiesz, co to za samochód?

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]