Finansowanie
Korzyści oferty

Leasing CUPRA Born

hatchback
Leasing CUPRA Born Hatchback
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
Cena samochodu brutto
Twoja rata brutto/mies.
Dopasuj

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Zgoda na kontakt elektroniczny
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Zgoda na kontakt telefoniczny
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Cupra Born - opis modelu

Cupra Born to pięcioosobowy, kompaktowy samochód zaliczany do segmentu C, który równocześnie jest pierwszym pojazdem marki wykorzystującym napęd elektryczny. Model został zaprezentowany w 2021 roku i wtedy także trafił do seryjnej produkcji. Pod względem stylistycznym reprezentuje całkowicie odmienną koncepcję - pojazd posiada bowiem przednie reflektory w zupełnie innym niż dotychczasowe kształcie, nowym rozwiązaniem jest także świecąca listwa LED, widoczna na całej szerokości tyłu samochodu.

Cupra Born ma nieco sportowy charakter, który udało się uzyskać, m.in., dzięki wyrazistej linii progowej czy zamontowaniu niżej niż zazwyczaj wlotu powietrza, otoczonego charakterystycznym dla marki, miedzianym obramowaniem. Kabina pasażerska nowego modelu także roi się od innowacyjnych i niestosowanych do tej pory w gamie samochodów Cupra rozwiązań. Model posiada zaprojektowaną specjalnie dla niego kierownicę, wyświetlacz head-up pokazujący informacje o podróży na frontowej szybie czy też przednie, sportowe kubełkowe fotele, pokryte tkaniną SEAQUAL.

Multimedialny system z dotykowym ekranem 12’ umożliwia z kolei bezprzewodową komunikację ze smartfonem za pośrednictwem CarPlay i AndroidAuto. Samochód powstał na platformie MEB, którą wykorzystywano już do produkcji modeli z napędem elektrycznym innych marek. Born oferuje pojemność bagażnika 385 L, a dzięki szerszemu rozstawowi kół zapewnia dużą przestrzeń podróżującym na tylnej kanapie. Samochód oferowany jest w 4 wersjach pojemności akumulatora: 45 kWh o mocy 150 KM, 58 kWh o mocy 204 KM, e-Boost 58 kWh o mocy 231 KM oraz 77 kWh również generujące moc 231 KM. Cupra Born każdorazowo posiada napęd na tylną oś.

Leasing Cupra Born na vehis.pl

Rozważasz zakup samochodu? Sprawdź leasing Cupra Born w VEHIS. To elastyczna i bezpieczna metoda finansowania pojazdu. W zamian za miesięczną ratę leasingową możesz bez ograniczeń kilometrowych użytkować wybrany model samochodu - nie musisz więc obawiać się opłat za nadprzebieg.

Leasing VEHIS to także minimum formalności, szybka decyzja finansowa, profesjonalne doradztwo na etapie wyboru oferty oraz wsparcie serwisowe w trakcie trwania umowy. Na jej zakończenie polska sieć dealerska oferuje Ci szereg opcji do wyboru - możesz wykupić samochód, z którego korzystałeś, ale także rozłożyć jego wartość końcową na raty.

To nie wszystko - leasing Cupra Born w VEHIS to również możliwość wymiany pojazdu na inny model lub po prostu jego zwrotu leasingodawcy. Już dziś sprawdź warunki finansowania na vehis.pl.

Sprawdź ofertę leasingową dla pozostałych modeli CUPRA:
Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: