Finansowanie
Pakiet DRIVE+
Korzyści oferty

Leasing FIAT 500

hatchback
Leasing FIAT 500 Hatchback
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
71 200 zł/brutto
64 329
Twoja rata brutto/mies.
836
Dopasuj

Korzyści oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Fiat 500 - opis modelu

Fiat 500 to samochód osobowy segmentu A, skupiającego najmniejsze pojazdy. Jego produkcja trwała w latach 1957-1976, a została wznowiona przez włoską markę w 2007 roku. Założeniem, które przyświecało początkom tego modelu, było stworzenie taniego samochodu dla masowego odbiorcy. W miarę upływu lat obecności Fiata 500 na rynku stał się on pojazdem kultowym. Potwierdzeniem tego były statystyki sprzedaży - w pierwszych 18 latach produkcji modelu jego sprzedaż sięgnęła prawie 4 milionów egzemplarzy.


Po ponownym wprowadzeniu Fiata 500 do oferty znów podbił on rynek - otrzymał także liczne nagrody - m.in. tytuły Europejskiego Samochodu Roku i Najpiękniejszego Auta na Świecie. Wprowadzona w 2007 roku wersja samochodu jest odwzorowaniem pierwowzoru w jego klasycznej, retro stylistyce. Produkcją modelu zajmują się tyskie zakłady Fiat Auto Poland. Fiat 500 dostępny jest w 3-drzwiowym hatchbacku oraz 2-drzwiowym kabriolecie - w obu przypadkach z napędem na przód oraz z 5 i 6-biegową manualną skrzynią biegów, 5-biegową półautomatyczną lub 6-biegową automatyczną.


W 2014 zmodernizowano wnętrze pojazdu, zastępując analogowe zegary pojazdu 7-calowym wyświetlaczem. Rok później Fiat 500 doczekał się dużego faceliftingu, obejmującego liczne zmiany m.in. przeprojektowanie górnych reflektorów, atrapy chłodnicy oraz tylnych świateł. Pojawiły się także nowe fotele, kierownica oraz deska rozdzielcza z wbudowanym systemem multimedialnym. Model od początku dostępny był z silnikami benzynowymi oraz wysokoprężnymi Diesla - od 2020 roku można nabyć go także w wersji hybrydowej. Fiat 500 oferuje trzy wersje wyposażenia - Pop, Lounge, S.

Leasing Fiata 500 - korzystna oferta od VEHIS

Rozważasz leasing Fiata 500? Zweryfikuj możliwości finansowania od VEHIS. Decydując się na tę opcję zyskujesz możliwość użytkowania wybranego modelu pojazdu w zamian za miesięczną ratę leasingową.

Dopiero na koniec zobowiązania decydujesz czy chcesz wykupić pojazd, oddać leasingodawcy lub wymienić na inny model. Dodatkowo masz także możliwość rozłożenia na raty wartości końcowej pojazdu. Leasing Fiata 500 w VEHIS to jednak znacznie więcej niż elastyczność - to także niska opłata wstępna oraz pewność niezmienności kwoty wykupu pojazdu, która określona jest w umowie.

VEHIS zapewnia Ci również wsparcie serwisowe, gwarancję producenta na wybrany model samochodu oraz brak limitu kilometrów, przekładający się na swobodę jego użytkowania. Już dziś sprawdź ofertę VEHIS oraz możliwości finansowania auta w polskiej sieci dealerskiej.

Sprawdź ofertę leasingową dla pozostałych modeli FIAT:
Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: