PORSCHE Macan SUV w leasingu

Leasing PORSCHE Macan SUV

Porsche Macan - opis modelu

Porsche Macan to pięcioosobowy SUV klasy średniej, klasyfikowany do segmentu D. Premiera tego samochodu miała miejsce w 2013 roku, podczas targów motoryzacyjnych, które odbyły się w Los Angeles. W ofercie marki pojazd ten jest drugim - obok modelu Cayenne - SUV-em. Stanowi on bezpośrednią konkurencję dla modeli, takich jak BMW X3, Volvo XC60 czy Lexus NX . Pod względem konstrukcyjnym nawiązuje do Audi Q5, ponieważ powstał na tej samej płycie podłogowej. Równocześnie swoją oryginalną stylistyką koresponduje z większym SUV-em z rodziny Porsche - wspomnianym już Cayenne.

W latach 2015/2016 Macan zajmował pierwsze miejsce w Polsce pod względem najczęściej kupowanych samochodów marki Porsche. To przestronny samochód, w którym podstawowa pojemność bagażnika wynosi 500 L, a po złożeniu tylnej kanapy wartość ta wzrasta aż trzykrotnie. Model oferowany jest w 4 wariantach silnikowych - to aż trzy jednostki benzynowe, z których ta osiągają największą moc - 400 KM to silnik 3.6 L V6, montowany w wersji Macan Turbo. Dla miłośników silników wysokoprężnych koncern oferuje jednostkę o pojemności 3.0 L V6, generująca moc 258 KM, dostępną w wersji Macan S Diesel.

Wszystkie silniki sprzężone są z dwusprzęgłową, pół automatyczną, 7-stopniową skrzynią biegów, SUV posiada także napęd na wszystkie koła AWD. W 2018 roku przeszedł lifting, po którym zyskał nowe reflektory. Modernizacja objęła także przedni zderzak, a w kabinie pasażerskiej odświeżony został kokpit, w którym pojawił się większy ekran multimedialny, zmienił się także układ nawiewów wentylacyjnych. W podstawowej wersji wyposażenia Macan posiada m.in. 18-calowe aluminiowe felgi, tryb jazdy off-road i automatycznie otwieraną klapę bagażnika.

Porsche Macan - opis modelu

Leasing Porsche Macan - poznaj ofertę VEHIS

Leasing Porsche Macan od VEHIS daje Ci możliwość użytkowania wymarzonego modelu samochodu na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach. W ramach współpracy z polską siecią dealerską możesz korzystać z pojazdu bez limitu kilometrów, zyskujesz także wsparcie serwisowe i pełną gwarancję producenta.

Dodatkowo, procedura leasingowa jest wyjątkowo przyjazna - to minimum formalności, niska opłata wstępna i szybka decyzja finansowa. Na zakończenie zobowiązania możesz wykupić samochód lub rozłożyć jego wartość końcową na raty.

To nie wszystko - VEHIS daje Ci również możliwość wymiany pojazdu na inny model lub po prostu zwrotu samochodu do leasingodawcy. Zainteresowany? Sprawdź warunki, które oferuje Ci leasing Porsche Macan na vehis.pl.

Sprawdź ofertę leasingową dla pozostałych modeli PORSCHE: