Nowe samochody BMW w leasingu:

Nowy
Używany
stan
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
paliwo
Manualna
Automatyczna
skrzynia
Na przód
Na tył
4x4
napęd
Zamów tańszą
ofertę BMW!
Zostaw kontakt.
Zgoda na kontakt telefoniczny
[więcej]
Zgoda na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną
[więcej]
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]
Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 2 500 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

Marka BMW

BMW to niemiecki koncern motoryzacyjny, który swoją działalność zaczynał od produkcji silników lotniczych, motocyklowych i hamulców kolejowych. Założycielami marki byli Karl Rapp i Gustav Otto, którzy w 1916 roku powołali do życia Bawarską Fabrykę Samolotów, przemianowaną rok później na BMW. Pierwszy samochód marki powstał w 1928 roku. Dziś firma ta kojarzona jest z produkcją pojazdów z segmentu premium - łączących najwyższe standardy wykonania, zaawansowane technologicznie rozwiązania i nienaganny design.


Modele samochodów BMW

Leasing VEHIS to oferta wielu różnorodnych modeli pojazdów cenionej, niemieckiej marki. Wszystkie łączy futurystyczny design i niesamowite osiągi, ale także dbałość o każdy detal, przekładający się na najwyższą jakość wykonania. Do najpopularniejszych rynkowych modeli marki należą: BMW serii 3, BMW serii 5, a także SUV-y oznaczone serią X, jak np. BMW X5.


Wybierz leasing BMW w VEHIS

Leasing BMW w VEHIS to wygodna forma finansowania pojazdu. W jej ramach leasingobiorca użytkuje samochód przez określony czas, w zamian za comiesięczną ratę leasingową. Po zakończeniu umowy może wykupić auto za wskazaną w umowie kwotę, wymienić, lub oddać je do VEHIS. Leasing BMW w VEHIS jest dostępny zarówno dla firm, jak i konsumentów, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej, w ramach tzw. leasingu konsumenckiego. To znacznie bezpieczniejsza forma finansowania pojazdu niż np. wynajem długoterminowy - wartość końcowa pojazdu jest znana leasingobiorcy od początku i niezmienna. To także mniej formalności i szybsza procedura niż w przypadku kredytu.Wybierając leasing BMW w VEHIS zyskujesz również szereg innych korzyści - decyzję nawet w 15 min i auto do odbioru już w 24 godziny! Możesz skorzystać także ze wsparcia serwisowego i braku limitu kilometrów, oznaczającego zero dodatkowych opłat.


Kalkulator leasingu BMW - sprawdź w jakiej kwocie możesz użytkować pojazd BMW

Wybierz interesujący Cię model BMW, określ czas trwania umowy leasingowej, wskaż preferowaną opłatę wstępną i wartość wykupu pojazdu po zakończeniu umowy. Kalkulator obliczy wysokość miesięcznej raty, za którą możesz korzystać z nowego BMW - kwotę netto dla przedsiębiorców i brutto dla konsumentów. Poznaj cenę leasingu BMW w VEHIS.