Finansowanie
Korzyści oferty
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
479 999 zł/brutto
443 999
Twoja rata brutto/mies.
5 358
Dopasuj

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Zgoda na kontakt elektroniczny
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Zgoda na kontakt telefoniczny
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

BMW seria X5 - opis modelu

BMW serii X5 jest pierwszym luksusowym SUV-em w ofercie marki, który zaprezentowany został w 1999 roku. Niemiecki producent był wówczas także właścicielem Land Rovera, dlatego pierwsza generacja X5 była z nim nieco spokrewniona technologicznie. 


Od samego początku istnienia BMW X5 cieszyło się dużą popularnością, a jego sukces sprzedażowy miał bezpośrednie przełożenie na kontynuację serii oraz wprowadzanie na rynek coraz nowszych generacji. Ostatnia odsłona X5 to produkowana od 2018 roku do dziś IV generacja modelu, którą cechują podłużne, tylne lampy, mniejsze reflektory, a także większy niż w poprzednich generacjach podwójny grill z przodu samochodu. 


Model G05 jest niższy i lżejszy od swojego poprzednika, a dzięki szerokiej gamie silników benzynowych i wysokoprężnych jednostek, pozwala czerpać maksymalną przyjemność z jazdy. Komfort podróży zapewnia także adaptacyjne zawieszenie, a opcjonalnie dostępny napęd na dwie osie (xDrive) sprawdza się na najbardziej wymagających trasach, w praktycznie każdych warunkach. 


Nowa generacja to także szereg praktycznych i innowacyjnych technologicznie rozwiązań, jak dostępne w dodatkowym wyposażeniu podgrzewanie i chłodzenie uchwytów na kubki, czy całkowicie nowy system kluczy cyfrowych, dzięki którym przy pomocy technologii NFC można używać smartfona jako pilota do odblokowywania samochodu. 


W 2023 roku seria X5 została poddana liftingowi, który obejmował m.in. zmianę przedniego zderzaka, nadając samochodowi nowy, nieco agresywniejszy wygląd, a także zmianę tylnych lamp, które teraz, według niektórych miłośników marki, nawiązują do najnowszej limuzyny producenta — serii 7.

Leasing BMW serii X5 - oferta VEHIS

Szukasz elastycznej i bezpiecznej formy finansowania nowego samochodu? Postaw na leasing BMW X5 od VEHIS, a my pomożemy Ci wybrać najbardziej atrakcyjną ofertę w ramach leasingu konsumenckiego lub operacyjnego.

Leasing BMW serii X5 to także szereg dodatkowych korzyści — szybka decyzja finansowa, minimum formalności oraz możliwość rozłożenia polisy ubezpieczeniowej na raty. To brak limitu kilometrów, dający swobodę użytkowania pojazdu oraz wiele form zakończenia umowy —

możesz wykupić samochód, rozłożyć jego wartość końcową na raty, wymienić model na inny lub po prostu oddać leasingodawcy. Leasing BMW serii X5 w VEHIS to także maksimum bezpieczeństwa — każdy model jest objęty pełną gwarancją producenta.

Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: