Cupra Formentor. Czy wiesz, że…

15 kwietnia 2024
Cupra Formentor. Czy wiesz, że…

…Cupra Formentor w najbardziej popularnej odmianie ma silnik 1.5 TSI o mocy 150 KM w dwóch wersjach – z 6-stopniową manualną skrzynią biegów oraz 7-stopniową automatyczną skrzynią biegów DSG.

…Cupra Formentor łączy zaawansowaną technologię z dynamicznym designem.

…Cupra Formentor ma wiele cyfrowych funkcji. Kierowca flagowego modelu barcelońskiej marki ma do swojej dyspozycji 12-calowy ekran infotainment z zintegrowaną nawigacją oraz cyfrowy kokpit z wyświetlaczem o przekątnej 10,25 cala.

…Cupra Formentor ma szereg przycisków funkcyjnych, które znajdują się na kierownicy. Pozwalają one na wygodny dostęp do najważniejszych ustawień. To właśnie dzięki nim użytkownik Formentora może przełączyć się na inny tryb jazdy.

…Cupra Formentor korzysta z najnowocześniejszych technologii mających na celu optymalizację zużycia paliwa. Wśród nich znajdują się tryby jazdy, zastosowanie zaawansowanej aerodynamiki oraz systemów Start-Stop.

…Cupra Formentor od samego początku cieszy się uznaniem branży oraz klientów zarówno tych indywidualnych, jak i flotowych.

…Cupra Formentor to nie tylko wydajność i osiągi. Model ten cechuje się również wyjątkowym designem i zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, co sprawia, że może być idealny dla firm, które także chcą się wyróżniać – nie tylko na drodze, ale również w biznesie.

…Cupra Formentor jako pierwszy model tej marki uzyskał 5 gwiazdek w testach Euro NCAP.

…Cupra Formentor szczególnie chętnie kupowana jest w kolorach Petrol Blue Matt, Magnetic Tech Matt oraz Graphene Grey.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]