Mercedes AMG GT. Premiera w Pebble Beach

16 sierpnia 2023
Mercedes AMG GT. Premiera  w Pebble Beach

Podczas motoryzacyjnego tygodnia w Pebble Beach odbędzie się światowa premiera nowej generacji Mercedesa AMG GT.


To już piąty samochód, który został w całości opracowany przez Mercedes AMG – po SLS-ie, pierwszej generacji dwudrzwiowego GT oraz GT 4-drzwiowym Coupé i SL-u.


Całkowicie nowy AMG GT w stosunku do poprzednika będzie miał inne wymiary, ale nadal będzie synonimem zakresie wyśrubowanych osiągów i luksusu.


Obserwuj nasz portal. Na pewno już niebawem pokażemy ci to auto.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]