Mercedes CLE Cabriolet

6 lutego 2024
Mercedes CLE Cabriolet

Mercedes zaprezentował właśnie czteromiejscowego  kabrioleta CLE, który bazuje na sportowym modelu CLE Coupé. Jednak miękki dach z tkaniny i dodatkowe detale nadają mu własny charakter.CLE Cabriolet można już zamawiać a jego ceny zaczynają się od 66 402 euro. Wprowadzenie na rynek w Europie rozpocznie się pod koniec kwietnia 2024 r., a wkrótce potem samochód ten pojawi się na innych rynkach.Wszystkie wersje silnikowe nowego  CLE Cabriolet  to miękkie hybrydy. Każdy z nich ma zintegrowany rozrusznik-generator i 48-woltową pokładową instalację elektryczną.

 


Gama obejmuje jednostki czterocylindrowe oraz 3,0-litrowy rzędowy sześciocylindrowy silnik benzynowy.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]