Mercedes SL 63 4MATIC+ w wyjątkowym kolorze

12 czerwca 2024
Mercedes SL 63 4MATIC+ w wyjątkowym kolorze

Mercedes zaprezentował właśnie limitowaną edycję modelu SL 63 4MATIC+.

 


Napędza go 4-litrowy silnik V8 biturbo o mocy 585 KM i napęd na cztery koła.

 


Co najbardziej wyróżnia SL 63 4MATIC+ w tej odmianie to kolor kalahari gold magno wewnątrz i na zewnątrz.

 


Elementy wykończenia wnętrza w tym wyjątkowym odcieniu komponują się z lakierem zewnętrznym. Matowe czarne 21-calowe kute koła AMG mają 10 podwójnych ramion i oferują kontrast kolorystyczny, a felgi i kołpaki są również wykończone w tym kolorze.

 


Czarne zaciski hamulcowe z białymi logo AMG dodatkowo podkreślają wyjątkowy status tego samochodu. Powstanie tylko 100 egzemplarzy takiej wersji.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]