AUDI A1 Hatchback w leasingu

Leasing AUDI A1 Hatchback

Audi A1 - opis modelu

Audi A1 to samochód osobowy klasy aut miejskich, produkowany od 2010 roku — w tym od 2018 roku w drugiej generacji. Model dostępny jest także w wersji usportowionej pod nazwą S1. Audi A1 w pierwszej generacji oferowało kilka wersjach silnikowych — bazowa była wyposażona w silnik benzynowy 1.2 o mocy 86 KM, mocniejsza miała pojemność 1,4 litra i moc 122 KM. Generacja ta występowała także w wersji z silnikiem wysokoprężnym 1.6 i dwóch dostępnych dla niego wariantach mocy - 90 i 105 KM. Wersja poliftingowa A1 oferowała, także silnik 3-cylindrowy 1.4 TDI o mocy 90 KM. 

Producent stworzył także testową wersję w pełni elektrycznego Audi A1 e-tron, napędzanego silnikiem o mocy 85 kW. 

Dostępna dziś, druga generacja Audi A1 oferuje wersje 25 TFSI z 3-cylindrowym silnikiem benzynowym o pojemności 1 litra i 95 KM, 30 TFSI z tym samym silnikiem o mocy 116 KM, a także 35 TFSI — wersje z 1,5-litrowym silnikiem o mocy 150 KM. Audi A1 to model ceniony za niezawodne generacje silników TFSI (z bezpośrednim wtryskiem paliwa), oraz kompaktowe wymiary. Dodatkowo model dostępny jest w wielu wersjach wyposażenia — w tym limitowanych, cechujących się zastosowaniem najbardziej  zaawansowanych technologicznie rozwiązań, charakterystycznych dla niemieckiego producenta.

Audi A1 - opis modelu

Leasing Audi A1 w ofercie VEHIS

Marzysz o użytkowaniu Audi A1? Leasing VEHIS to usługa dla Ciebie! W ramach umowy leasingowej możesz korzystać z samochodu w zamian za comiesięczną ratę. Nie musisz dokonywać dużych, jednorazowych inwestycji, by cieszyć się nowym modelem Audi A1.

Leasing VEHIS to ograniczona do minimum procedura formalna — decyzję finansową otrzymasz w 15 minut, a pojazd będzie do Twojego użytku nawet w 24h od podpisania umowy i uiszczenia opłaty wstępnej. Dodatkowo: leasing VEHIS to brak limitów kilometrów — możesz bez ograniczeń cieszyć się jazdą Audi A1, nie obawiając się przy tym opłat za nad przebieg.

W ramach leasingu od VEHIS otrzymasz także atrakcyjne rabaty, wsparcie serwisowe i możliwość opłacania ubezpieczenia pojazdu w ratach. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty leasingu Audi A1 w VEHIS!

Sprawdź ofertę leasingową dla pozostałych modeli AUDI: