Finansowanie
Pakiet DRIVE+
Korzyści oferty

Leasing AUDI A3

sedan
hatchback
Leasing AUDI A3 Sedan
Leasing AUDI A3 Hatchback
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
159 019 zł/brutto
139 141
Twoja rata brutto/mies.
1 713
Dopasuj

Korzyści oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Audi A3 - opis modelu

Audi A3 to produkowany od 1996 roku samochód osobowy klasy kompaktowej, który doczekał się oferowanej obecnie, czwartej generacji (8Y). Model ten stanowi wciąż jeden z filarów aktualnej oferty niemieckiego producenta. W zależności od generacji dostępny był w wersji trzydrzwiowej, pięciodrzwiowej Sportback, czterodrzwiowej limuzyny i dwudrzwiowego kabrioletu.

 

Audi A3 wyznacza standardy w dziedzinie technologii i systemów multimedialnych. W zależności od wersji wyposażenia, kierowcy mogą korzystać z zaawansowanych systemów bezpieczeństwa oraz rozbudowanych rozwiązań multimedialnych. Asystent podjazdu umożliwia komfortową i bezpieczna podróż. To rozwiązanie wspomaga kierowcę podczas jazdy.

Wnętrze Audi A3 jest doskonałym przykładem dbałości o detale i jakość wykonania. Eleganckie materiały, ergonomicznie zaprojektowane fotele i nowoczesne rozwiązania technologiczne tworzą wnętrze, w którym każda podróż staje się przyjemnością. Przestronność i wygoda pozwalają na dłuższe trasy bez zmęczenia.


Audi A3 posiadał także mocniejsze silnikowo wersje — Audi S3 oraz Audi RS3, zapewniające spektakularne osiągi. Model ten w każdej z czterech generacji oferował bardzo szeroką gamę silników benzynowych, wysokoprężnych, a obecnie także hybrydowych. Każdy, więc jest w stanie znaleźć w obrębie modelu, wersję najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb.

zwarta generacja Audi A3 8Y, została zbudowana na nowej modułowej platformie, co sprawia, że ma nieco inną sylwetkę i odmienione elementy takie, jak atrapa chłodnicy, podłużne reflektory czy wykończone ostrymi kantami lampy tylne. Po raz pierwszy model ten w podstawowej odmianie nie jest trzydrzwiowym, a pięciodrzwiowy hatchbackiem. Czwarta generacja modelu produkowana jest od 2020 roku.

Dziś Audi A3 utożsamiane jest z kompaktowym samochodem premium. Oferuje on przede wszystkim dopracowane silniki (benzynowe jak i wysokoprężne), wysoki poziom bezpieczeństwa, interesujący projekt wnętrza i najwyższą jakość wykonania, tak charakterystyczną dla tego producenta. 

Leasing Audi A3 w ofercie VEHIS

Interesuje Cię Audi A3? Leasing w VEHIS to idealna opcja dla Ciebie. W ramach umowy leasingowej możesz korzystać z tego modelu pojazdu, ciesząc się pełną swobodą — leasing VEHIS to brak limitu kilometrów i powiązanych z nim opłat za nad przebieg. To także minimum formalności — decyzje finansową otrzymasz w 15 minut, a pojazd leasingowy nawet w 24h po podpisaniu umowy. Dodatkowo, decydując się na  Audi A3 w leasingu VEHIS, otrzymujesz niezwykle komfortową ofertę finansowania — po zakończeniu zobowiązania możesz użytkowany pojazd wykupić za określoną umową kwotę, rozłożyć opłatę końcową na raty i przedłużyć umowę, oddać pojazd lub wymienić na nowy. W naszym leasingu możesz otrzymać wymianę opon bez ukrytych kosztów, zgodnie z warunkami produktu. Dodatkowo, oferujemy Vehis assistance, wsparcie w przypadku kolizji drogowych. Wybierając ofertę VEHIS otrzymujesz także szereg atrakcyjnych rabatów, wsparcie serwisowe, naprawy i możliwość zmiany pojazdu w dowolnym momencie trwania umowy!

Audi A3 w leasingu - swoboda i komfort


Decydując się na Audi A3 w leasingu VEHIS, otrzymujesz niezwykle komfortową ofertę finansowania. Po zakończeniu zobowiązania masz kilka opcji do wyboru:

Wykup pojazdu. Gdy okres umowy leasingu zakończy się - możesz wykupić użytkowany pojazd za określoną umową kwotę. To idealna opcja dla tych, którzy pokochali swoje Audi A3 i chcą pozostać jego właścicielem. Z nami wykupujesz auto bezpiecznie i bez problemów.

Raty końcowe. Jeśli nie chcesz płacić jednorazowo lub nie masz wkładu własnego, możesz rozłożyć opłatę jako miesięczna rata, dzięki czemu zyskujesz dodatkową elastyczność finansową. Wysokość raty dostosowana jest do całej wartości auta, a okres finansowania będzie dostępny w umowie.

Przedłuż umowę. Jeśli nadal cieszysz się jazdą swoim Audi A3, możesz skorzystać z przedłużenia umowy leasingowej na wynajem długoterminowy, unikając formalności związanym z nowym kontraktem.

Oddaj pojazd: Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz lub nie możesz dłużej użytkować Audi A3, możesz po prostu zwrócić pojazd, bez żadnych dodatkowych zobowiązań.

Wymień na nowy: Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowymi modelami Audi, VEHIS daje Ci możliwość wymiany pojazdu na nowy, zachowując atrakcyjne warunki leasingu.

Dołącz do grona zadowolonych klientów i skorzystaj z naszej oferty już dziś! Z nami jesteś pewnien wysokiej jakości usług i niskiej raty kredytu. Oferta skierowana do firm i osób prywatnych, warunki produktu określa umowa.

Sprawdź ofertę leasingową dla pozostałych modeli AUDI:
Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OMODA
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: