Finansowanie
Korzyści oferty

Leasing BMW Seria 4

coupe
hatchback
kabriolet
Leasing BMW Seria 4 Coupe
Leasing BMW Seria 4 Hatchback
Leasing BMW Seria 4 Kabriolet
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
278 799 zł/brutto
245 385
Twoja rata brutto/mies.
2 994
Dopasuj

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Zgoda na kontakt elektroniczny
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Zgoda na kontakt telefoniczny
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

BMW seria 4 - opis modelu

BMW serii 4 to sportowe coupe klasy średniej, dostępne w ofercie niemieckiego koncernu od 2013 roku. W zakresie rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych posiada wiele wspólnego z 3 Coupe, które zbudowano na tej samej platformie podłogowej. Seria 4 została zaprezentowana w formie prototypu - BMW Concept 4, podczas targów motoryzacyjnych w Detroit, w styczniu 2013, a zaledwie pół roku później trafiła do masowej produkcji. 


BMW serii 4 dostępne było najpierw jako 2-drzwiowe coupe, a później także coupe-cabrio. Oba warianty można było zakupić w szerokiej gamie silników benzynowych i wysokoprężnych diesli. W pierwszej generacji model został wyposażony w technologię EfficientDynamics, która bazuje na optymalnym połączeniu lekkiego szkieletu nadwozia i aerodynamicznych właściwości, co umożliwiło zastosowanie bardziej oszczędnych układów napędowych, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrych osiągów. 


Od 2020 roku produkowana jest druga generacja BMW serii 4 - również zaprezentowana wcześniej w formie prototypu BMW Concept 4. Od wcześniejszej różni się m.in. dużym wlotem powietrza z podwójnymi, pionowymi "nerkami” oraz nieco bardziej awangardową stylistyką, na którą składają się chociażby: duża atrapa chłodnicy i ostro zarysowane reflektory. 


BMW serii 4 w drugiej generacji dostępne jest w wariancie coupe oraz kabriolet, a także oferuje szeroki wybór silników wysokoprężnych i benzynowych -  w tym w wersji mild hybrid. To również napęd na tylną oś lub X-drive oraz tylko jeden wariant 8-biegowej automatycznej skrzyni biegów

Leasing BMW serii 4 - sprawdź ofertę VEHIS

Leasing BMW serii 4 od VEHIS to atrakcyjna i elastyczna forma finansowania, opracowana z myślą o najbardziej wymagających klientach. To nie tylko ograniczone do minimum formalności i szybka decyzja finansowa, ale także brak limitu kilometrów.

Leasing BMW seria 4 to również atrakcyjne rabaty i profesjonalne doradztwo z zakresie doboru optymalnej dla Twoich potrzeb oferty leasingu operacyjnego lub konsumenckiego. Podczas trwania umowy zyskujesz także wsparcie serwisowe, a wszystkie dostępne w ofercie VEHIS modele, objęte są pełną gwarancją producenta.

Na zakończenie umowy możesz zadecydować czy chcesz wykupić użytkowany pojazd, rozłożyć jego wartość końcową na raty, zwrócić auto leasingodawcy czy wymienić na inne. Wybierając leasing BMW serii 4 od VEHIS zyskujesz więc elastyczne, atrakcyjne i bezpieczne finansowanie pojazdów z polskiej sieci dealerskiej.  

Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: