Finansowanie
Korzyści oferty
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
311 099 zł/brutto
281 545
Twoja rata brutto/mies.
3 429
Dopasuj

Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Zgoda na kontakt elektroniczny
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Zgoda na kontakt telefoniczny
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

BMW seria X4 - opis modelu

BMW X4 to kompaktowy crossover, którego produkcję niemiecka marka motoryzacyjna rozpoczęła w 2014 roku. Łączy on w sobie cechy SUV-a i sportowego coupe, a przy tym stylistycznie nawiązuje do BMW X6, lecz jest od niego znacznie mniejszy. 


Technicznie BMW X4 czerpie z kolei z serii X3 - został zbudowany na tej samej płycie podłogowej, co BMW X3 II generacji. Seria X4 wyróżnia się przede wszystkim nietypową linią dachu, która osiąga najwyższy punkt nad głową kierowcy. W standardowym wyposażeniu BMW X4 pierwszej generacji oferowało m.in. automatyczną 8-biegową skrzynię biegów, centralny wyświetlacz i sportową, skórzaną kierownicę wielofunkcyjną z łopatkami zmiany biegów, a także reflektory ksenonowe, system ConnectedDrive i tylne czujniki parkowania. 


W 2018 roku niemiecki koncern zaprezentował BMW X4 drugiej generacji, które bardzo szybko zastąpiło pierwszą, czyniąc z niej jeden z najkrócej produkowanych modeli BMW. Przyczyną produkcji nowej generacji była chęć odświeżenia nieco przestarzałej konstrukcji pierwszej generacji X4. Druga jest wyraźnie szersza, wyższa i dłuższa, oferuje więc znacznie większą przestrzeń w środku, ale także bogate wyposażenie w standardzie. Można znaleźć w nim, chociażby reflektory LED, automatycznie zamykaną klapę bagażnika czy system iDrive najnowszej generacji. To także wciąż 8-biegowa skrzynia, napęd xDrive (na obydwie osie) oraz możliwość wyboru spośród silników benzynowych i wysokoprężnych.

Leasing BMW X4 - atrakcyjne warunki finansowania VEHIS

Leasing BMW X4 od VEHIS to połączenie elastyczności i bezpieczeństwa. To ograniczone do minimum formalności, szybka decyzja finansowa i możliwość wyboru spośród szerokiej oferty modeli pojazdów z polskiej sieci dealerskiej.

Równocześnie to pełna gwarancja producenta, wsparcie serwisowe od VEHIS i brak limitu kilometrów oraz wynikających  nich opłat za nadprzebieg. Leasing BMW serii 4 w VEHIS to wsparcie profesjonalistów, którzy pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę leasingu konsumenckiego lub operacyjnego, a także szereg opcji zakończenia umowy.

Możesz wykupić swoje BMW, za określoną w umowie kwotę, rozłożyć jego wartość na raty, oddać lub wymienić na zupełnie nowy model. Sprawdź ofertę leasingu VEHIS i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów.

Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: