Finansowanie
Pakiet DRIVE+
Korzyści oferty

Leasing CITROEN C4

hatchback
Leasing CITROEN C4 Hatchback
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
124 400 zł/brutto
93 621
Twoja rata brutto/mies.
1 182
Dopasuj

Korzyści oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Citroen C4 - opis modelu

Citroen C4 to kompaktowy samochód osobowy segmentu C, który po raz pierwszy zaprezentowano na rynku w 2004 roku. Szybko zyskał uznanie - już rok później w plebiscycie na Europejski Samochód Roku przyznano mu drugie miejsce. Równie wysokie noty otrzymywał w zakresie bezpieczeństwa - w teście Euro NCAP Citroen C4 uzyskał pięć gwiazdek, czyli najwyższą ocenę. Początkowo pojazd był oferowany w wersji trzydrzwiowego oraz pięciodrzwiowego coupe, w bardzo szerokiej gamie silników - 8 jednostkach benzynowych, wśród których najmocniejsza, o pojemności 2.0 L generowała moc 180 KM oraz 4 wariantach wysokoprężnych, z których najmocniejszy miał pojemność 2.0 HDI i moc 140 KM.

W 2010 roku na rynku pojawiła się druga generacja Citroena C4, która znacząco odbiega od pierwszej. Jej nadwozie stało się bardziej kanciaste, spora metamorfoza objęła także wnętrze pojazdu i jego wymiary. Podobnie jak w przypadku pierwszej generacji C4 oferowany był z silnikami benzynowymi oraz diesla - w zależności od wybranej wersji z manualną, automatyczną oraz półautomatyczną skrzynią biegów. W 2020 roku zadebiutowała najnowsza odsłona pojazdu, która powstała w oparciu o platformę CMP, dzięki zastosowaniu której, C4 nawiązuje stylistyką do crossovera.

W trosce o jeszcze większy komfort użytkownika zastosowano w niej także innowacyjne, hydrauliczne amortyzatory, a konsola środkowa powstała w oparciu o nowy projekt. Citroen C4 III generacji dostępny jest z trzema wariantami silnika trzycylindrowego, dwoma silnikami czterocylindrowymi oraz silnikiem elektrycznym - nowością w tym modelu. Napęd podobnie jak we wcześniejszych generacjach przeniesiony jest na przednią oś, a klienci mogą wybrać wersję pojazdu z manualną lub automatyczną skrzynią biegów.

Leasing Citroena C4 od VEHIS

Leasing Citroena C4 to wygodna alternatywa dla innych form finansowania pojazdów. W jego ramach użytkujesz wybrany model samochodu w zamian za miesięczną ratę leasingową, a po zakończeniu umowy po prostu oddajesz go, wymieniasz na nowy lub wykupujesz. Możesz także rozłożyć jego wartość na raty, przedłużając obecne zobowiązanie.

Leasing Citroena C4 w VEHIS oferuje dodatkowo inne, liczne korzyści, jak chociażby uproszczone do minimum formalności, wsparcie serwisowe w okresie trwania leasingu oraz brak limitu kilometrów.

Dzięki temu możesz bez ograniczeń cieszyć się wybranym pojazdem, równocześnie nie obawiając się o bezpieczeństwo wybranej metody finansowania. Leasing VEHIS to także minimalna opłata wstępna, pełna gwarancja producenta na wybrane modele oraz wsparcie na każdym etapie procedury.

Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OMODA
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: