Finansowanie
Pakiet DRIVE+
Korzyści oferty

Leasing CITROEN Jumper

furgon
dostawczy
Leasing CITROEN Jumper Furgon
Leasing CITROEN Jumper Dostawczy
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
211 870 zł/brutto
155 841
Twoja rata brutto/mies.
1 909
Dopasuj

Korzyści oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Citroen Jumper - opis modelu

Citroen Jumper jest samochodem dostawczym, dostępnym w ofercie francuskiego producenta od 1994 roku. To największy model w gamie tego typu pojazdów koncernu, który  zastąpił Citroena C25. Od samego początku Jumper cieszył się uznaniem klientów i dużą popularnością, dlatego też w 1995 roku zyskał miano samochodu roku w plebiscycie Van of the Year. W zależności od rynku, na który jest produkowany, występuje także pod nazwą handlową Citroen Relay.

Pierwsza generacja modelu technicznie nawiązywała do C25 - w Jumperze zastosowano bowiem ten sam poprzeczny sposób rozmieszczania silnika i przedni napędu, który później zróżnicowano także o napęd na wszystkie cztery koła. Pierwsza odsłona pojazdu dostępna była z jednym silnikiem benzynowym 2.0 L o mocy 109 KM oraz aż dziesięcioma silnikami diesla, z których najmocniejszy miał pojemność 2.8 L i według danych producenta legitymował się mocą 127 KM.

Druga generacja dostawczego pojazdu została zaprezentowana w 2006 roku i podobnie jak poprzednia miała poprzecznie zamontowany silnik. Nadwozie zyskało zupełnie inną stylistykę, a największy wariant modelu mógł przewieźć ładunek nawet do 4 ton. Po raz pierwszy koncern zdecydował się także na produkcję Jumpera wyłącznie z silnikami wysokoprężnymi diesla w trzech wariantach, z których najmocniejsza jednostka o pojemności 3.0 L generowała moc 157 KM.

Najnowsza generacja dostawczego Citroena Jumper produkowana jest od 2014 roku i podobnie jak w poprzednich generacjach pracuje w oparciu o jednostki diesla. Model oferowany jest w czterech różnych wersjach długości nadwozia, ponadto można wybrać jego wersję z pojedynczą lub podwójną kabiną oraz wariant osobowy.

Leasing Citroen Jumper w ofercie VEHIS

Interesuje Cię leasing Citroena Jumpera? Skorzystaj z oferty VEHIS! To polska sieć dealerska, która zapewnia Ci wyjątkowo korzystne warunki finansowania nowego samochodu. W ramach miesięcznej raty leasingowej możesz korzystać z wybranego pojazdu bez ograniczeń kilometrowych.

Na zakończenie zobowiązania możesz po prostu zwrócić go leasingodawcy, wymienić na inny lub wykupić (w tym także rozłożyć na raty). VEHIS to jednak znacznie więcej niż elastyczne finansowanie - to szybka decyzja, uproszczona do minimum procedura formalna oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy.

Dodatkowo każdy dostępny w ofercie dealera samochód jest objęty pełną gwarancją producenta, a także wsparciem serwisowym. Sprawdź leasing Citroena Jumper od VEHIS i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów!

Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: