CITROEN C4 X Sedan w leasingu

Leasing CITROEN C4 X Sedan

Citroen C4 X - opis modelu

Citroen C4 X to samochód osobowy typu crossover, z segmentu C, który  zaprezentowany został w 2022 roku. Ze względu na swoje gabaryty pojazd jest klasyfikowany pomiędzy modelem C4 a C5 X. Nowy crossover marki posiada nietypową linię dachu i proporcje przypominające nieco nadwozie typu kombi. Pod względem stylistycznym wnętrze kabiny pasażerskiej przypomina rozwiązania zastosowane w modelu C4, jednak jak zapewnia producent, w crossoverze udało się wygospodarować znacznie większą przestrzeń za sprawą szerokości nadwozia, która wynosi aż 1800 mm.


Dzięki temu trzech dorosłych pasażerów może komfortowo podróżować na tylnej kanapie. Standardowa pojemność bagażnika w C4 X wynosi 510 L, przestrzeń załadunkową można jednak zwiększyć składając tylne siedzenia - wówczas pojemność wzrasta do aż 1360 L. Citroen C4 X oferowany jest w kilku wariantach silnikowych - podstawowa jednostka ma pojemność 1.2 L i jest nią turbodoładowany silnik PureTech, generujący moc 102 KM. Występuje on także w mocniejszej wersji, która według danych producenta legitymuje się mocą 131 KM.


Dostępna jest również jednostka wysokoprężna diesla o pojemności 1.5 L - silnik Blue HDI w tym wypadku generuje moc 131 KM. Dla zwolenników motoryzacji zeroemisyjnej koncern przygotował z kolei wersję modelu z napędem elektrycznym, wyposażonym w akumulator o pojemności 50 kWh - silnik ten wyróżnia się mocą na poziomie 136 KM. Niezależnie jednak od wybranej wersji crossover każdorazowo posiada przeniesienie napędu na przednią oś, oraz 8-stopniową, automatyczną skrzynię biegów.

Citroen C4 X - opis modelu

Leasing Citroen C4 X - wybierz finansowanie od VEHIS

Planujesz zakup nowego pojazdu? Sprawdź warunki oferowane przez polską sieć dealerską. Leasing Citroena C4 X w VEHIS to w pełni bezpieczne, a przy tym elastyczne finansowanie. W ramach miesięcznej raty leasingowej zyskujesz dostęp do wybranego modelu samochodu, z którego korzystać możesz bez limitu przebiegu.

Sieć VEHIS oferuje również uproszczoną procedurę formalną, szybką decyzję i dostęp do pojazdu, a także pełną gwarancję producenta na samochód i wsparcie serwisowe w trakcie trwania umowy. Leasing Citroena C4 X to również szereg opcji zakończenia zobowiązania - możesz wykupić użytkowany samochód, rozłożyć jego wartość na raty, wymienić na inny model lub po prostu oddać leasingodawcy. Jesteś zainteresowany?

Sprawdź ofertę na vehis.pl i skorzystaj z profesjonalnego doradztwa w zakresie wyboru leasingu konsumenckiego lub operacyjnego.

Sprawdź ofertę leasingową dla pozostałych modeli CITROEN: