Nowe samochody FORD w leasingu:

Nowy
Używany
stan
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
paliwo
Manualna
Automatyczna
skrzynia
Na przód
Na tył
4x4
napęd
Zamów tańszą
ofertę FORD!
Zostaw kontakt.
Zgoda na kontakt telefoniczny
[więcej]
Zgoda na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną
[więcej]
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]
Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 2 500 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.

Marka Ford

Historia marki Ford jest nierozerwalnie związana z legendarnym Henrym Fordem, który już w wieku piętnastu lat, w 1878 roku, skonstruował swój pierwszy silnik parowy. Kolejne eksperymenty prowadził pracując jako inżynier Edison Illuminating Comp, czego wynikiem było stworzenie przez niego pierwszego pojazdu mechanicznego. W 1899 roku Henry Ford założył własną firmę – Detroit Automobile Comp., która niestety szybko upadła. Po czterech latach, z pomocą aż jedenastu inwestorów powołał do życia, funkcjonującą do dziś, firmę Ford Motor Company. Marka kojarzona jest obecnie z wieloma innowacjami, które wprowadziła na rynek przez lata swojej działalności - np. wdrożeniem w 1913 roku pierwszej na świecie ruchomej linii montażowej, z której zaledwie co 10 sekund zjeżdżał gotowy do sprzedaży pojazd. Dziś Ford utożsamiany jest głównie z jednym z największych amerykańskich przedsiębiorstw, które oferuje przede wszystkim szeroką gamę samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. To także liczne osiągnięcia marki - m.in. Engine of the year dla trzycylindrowej, turbodoładowanej jednostki 1.0, pięć tytułów Car of the year na rynku europejskim i kilkanaście na rynku europejskim.


Modele Forda - szeroki wybór w VEHIS

W ofercie leasingowej VEHIS znajdziesz szeroki wybór dostępnych pojazdów Ford. Wszystkie samochody marki łączy niepowtarzalna stylistyka nadwozia, zaawansowane systemy bezpieczeństwa i niezawodność. To dlatego auta Ford cieszą się ogromną popularnością wśród klientów - do najczęściej wybieranych zaliczyć możemy samochody dostawcze marki - Ford Transit i Ford Transit Custom, a także modele osobowe jak Ford Focus - oferowany w dwóch wariantach nadwozia: hatchback i kombi, które świetnie się sprawdzi jako samochód rodzinny, Ford Kuga, dostępny w szerokiej gamie silnikowej i Ford Puma, będący małym SUV-em o efektownej stylistyce nadwozia. Wybierając z szerokiej gamy modeli, możesz mieć pewność, że znajdziesz samochód odpowiedni dla swoich potrzeb.


Leasing Forda - poznaj ofertę od VEHIS

Leasing Forda od VEHIS to wygodne i elastyczne finansowanie pojazdu - jego formalności, w przeciwieństwie do kredytu, są ograniczone do minimum. Dzięki temu wybierając leasing w VEHIS możesz otrzymać ekspresową decyzję, nawet w 15 minut i gotowy do jazdy samochód już w 24 h od podpisania umowy!


Taka forma nabycia samochodu umożliwi Ci korzystanie z niego w okresie objętym leasingiem, bez ponoszenia dużych, jednorazowych inwestycji. Dodatkowo: po upływie czasu trwania umowy możesz pojazd wykupić, za określoną z góry kwotę, przedłużyć umowę rozkładając na dalsze raty opłatę końcową lub oddać samochód leasingodawcy.


Leasing Forda w VEHIS to brak limitu kilometrów - nie musisz więc obawiać się nadprzebiegu oraz związanych z nim, dodatkowych opłat. To także wsparcie serwisowe i możliwość rozłożenia płatności za polisę na raty.


Ciesz się swobodą użytkowania pojazdu dzięki elastycznemu finansowaniu VEHIS!


Kalkulator leasingu Forda - sprawdź ile zapłacisz!

Interesuje Cię leasing Forda? Skorzystaj z kalkulatora i sprawdź, ile wyniesie miesięczna rata leasingowa za pojazd. Wybierz model, uzupełnij informacje o preferowanym czasie trwania umowy, a także wskaż oczekiwaną wartość opłaty wstępnej i końcowej. Otrzymasz informacje na temat tego, jak wysoka będzie Twoja rata za leasing Forda - w kwocie netto w przypadku przedsiębiorców oraz brutto dla konsumentów nieprowadzących działalności gospodarczej.