Finansowanie
Poznaj ten model
Galeria
Pakiet DRIVE+
Korzyści oferty

Leasing FORD Kuga

suv
Leasing FORD Kuga SUV
klient
Dla firmy
Prywatnie
okres umowy
36
48
60
opłata wstępna
%
wartość wykupu
%
170 760 zł/brutto
144 853
Twoja rata brutto/mies.
1 780
Dopasuj
Sprawdź przestronnego Forda Kuga!
Dynamiczny SUV
Ford Kuga to połączenie dynamicznej sylwetki z przestronnym wnętrzem. Zaletą wnętrza jest również wysoka jakość wykończenia i dbałość o każdy detal.
Ford EcoBlue
W ofercie dostępne są modele wyposażone w silniki wysokoprężne Ford EcoBlue, gwarantujące zrównoważenie wydajności i osiągów oraz spełniających rygorystyczne normy emisji spalin.
Systemy wspomagające bezpieczeństwo
Model w standardzie oferuje bogate wyposażenie w zakresie bezpieczeństwa. Kierowcę w nagłych sytuacjach na drodze wspomagają systemy ułatwiające utrzymanie pasa ruchu czy ostrzegające przed zmęczeniem kierowcy.
FORD Kuga to model dla Ciebie?

Ten samochód chroni pakiet DRIVE+

Assistance na Polskę i Europę
Program opieki serwisowej z aplikacją mobilną i rabatami
Wsparcie w zakresie likwidacji szkód
Zabezpieczenie pojazdu lokalizatorem GPS

Korzyści oferty VEHIS

Szybki proces
Decyzja leasingowa w 15 minut, jedna prosta umowa na wszystkie usługi.
Brak limitu kilometrów
Niezależnie od sposobu zakończenia umowy, nie obciążymy Cię opłatami za nadprzebieg.
Elastyczne zakończenie umowy
Samochód możesz wymienić na nowy, wykupić na własność, przedłużyć finansowanie lub po prostu go oddać.
Gwarancja zwrotu
Możliwość przedterminowego zakończenia umowy, bez podawania przyczyny, z prostym rozliczeniem i bez opłat karnych.
Zamów ofertę!
Zostaw kontakt
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych wg [tych zasad]

Ford Kuga — opis modelu

Ford Kuga jest kompaktowym, 5-osobowym SUV-em, zaliczanym do segmentu C. Jego koncepcyjny model został zaprezentowany w 2006 roku, a finalna wersja pierwszej generacji trafiła do produkcji w 2008 roku. Samochód utrzymany był w stylistyce zgodnej z ówczesnymi założeniami marki, opartymi na Kinetic Design, które można było zauważyć także w innych modelach koncernu, np. Mondeo, S-max czy Fiesta. W 2010 roku Ford Kuga został poddany liftingowi — wzbogacono jego wersje wyposażenia oraz zmodyfikowano jednostki napędowe.

W 2013 roku premierę miała druga generacja SUV-a, która powstała na tej samej płycie podłogowej, co Ford Focus. Nowa odsłona modelu została zbudowana zgodnie z koncepcją One Ford, polegającą na braku różnic w nazewnictwie modelowym na rynkach amerykańskich i europejskich. Trzy lata później nastąpił facelifting drugiej generacji Kuga — pojazd zyskał nowy przód i stał się podobny do większego modelu koncernu — Forda Edge. Dodatkowo otrzymał masywną atrapę chłodnicy, która znacznie wyróżniała odświeżoną wersję pojazdu. 

Najnowsza generacja Forda Kuga produkowana jest od 2019 roku i oferuje wyraźne zmiany zewnętrzne. Samochód został znacznie powiększony, co zakwalifikowało go do wyższej klasy SUV-ów, gdzie konkuruje z modelami takimi, jak np. Toyota RAV4 czy Seat Tarraco. Ford Kuga trzeciej generacji jest dłuższy od starszej generacji o 105 mm i szerszy o 45 mm, co wpływa na ilość miejsca w kabinie pasażerskiej.

Koncern oferuje najnowszą generację Kuga z silnikami benzynowymi, diesla oraz w wersji hybrydowej, w tym także hybrydę typu plug-in. W zależności od jednostki napędowej może być ona sprzężona z manualną 6-stopniową skrzynią biegów lub automatyczną — również 6-biegową. Model występuje z napędem na przednią oś lub AWD oraz w 4 wersjach wyposażenia: Trend, Titanium, St-Line i Vignale.

Leasing Forda Kuga w ofercie finasowania VEHIS

Jesteś zainteresowany leasingiem Forda Kuga i poszukujesz najkorzystniejszej oferty? Sprawdź warunki leasingu VEHIS! To nie tylko szeroki wybór modeli samochodów z polskiej sieci dealerskiej, które objęte są pełną gwarancją producenta.

Przede wszystkim to atrakcyjne warunki cenowe, wsparcie serwisowe i brak limitu kilometrów, pozwalający Ci cieszyć się wybranym pojazdem bez ograniczeń.

Leasing Forda Kuga od VEHIS to także szereg opcji zakończenia umowy — możesz wykupić samochód, rozłożyć jego wartość końcową na raty, wymienić model na inny lub po prostu oddać leasingodawcy. Sprawdź finansowanie na vehis.pl.

Na skróty:
Leasing AUDI
Leasing BMW
Leasing CITROEN
Leasing CUPRA
Leasing DACIA
Leasing DS
Leasing FIAT
Leasing FORD
Leasing HONDA
Leasing HYUNDAI
Leasing ISUZU
Leasing IVECO
Leasing JAGUAR
Leasing JEEP
Leasing KIA
Leasing LAND ROVER
Leasing LEXUS
Leasing MAZDA
Leasing MERCEDES-BENZ
Leasing MG
Leasing MINI
Leasing MITSUBISHI
Leasing NISSAN
Leasing OPEL
Leasing PEUGEOT
Leasing PORSCHE
Leasing RENAULT
Leasing SEAT
Leasing SERES
Leasing SKODA
Leasing SSANGYONG
Leasing SUZUKI
Leasing TESLA
Leasing TOYOTA
Leasing VOLKSWAGEN
Leasing VOLVO
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta
+48 32 308 84 44
bok@vehis.pl
Jesteśmy członkiem
Obserwuj nas: