Nowe samochody FORD w leasingu:

Nowy
Używany
stan
Benzyna
Diesel
LPG
Hybryda
Elektryczny
paliwo
Manualna
Automatyczna
skrzynia
Na przód
Na tył
4x4
napęd
Zamów tańszą
ofertę FORD!
Zostaw kontakt.
Zgoda na kontakt telefoniczny
[więcej]
Zgoda na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną
[więcej]
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]
Jak skorzystać z oferty?
Proces nabycia samochodu w VEHIS jest prosty i przyjazny
1
Wybierz samochód spośród ponad 2 500 dostępnych ofert.
2
Wspólnie skalkulujemy ofertę finansowania i ubezpieczenia.
3
Finansowanie przyznamy w 15 minut od złożenia wniosku.
4
Samochód odbierzesz nawet w 24h od podpisania umowy.
Ford Focus — opis modelu

Ford Focus to kompaktowy samochód osobowy zaliczany do segmentu C, po raz pierwszy zaprezentowany w 1998 roku, na targach motoryzacyjnych w Genewie. W tym samym roku rozpoczęła się również jego europejska produkcja. Model ten miał być następcą Forda Escorta, dlatego znacząco wyróżniał się stylistycznie. Posiadał zupełnie nową, odważną linię nadwozia z charakterystycznymi łukami i przetłoczeniami. Focus pierwszej generacji dostępny był w nadwoziu hatchback, sedan oraz kombi, a cztery lata po premierze koncern zaprezentował także jego sportową wersję RS. Produkcja usportowionej odmiany Focusa była kontynuowana w każdej kolejnej, wprowadzanej na rynek generacji modelu. 


Aktualnie najnowszy, dostępny wariant Forda Focusa, to już czwarta odsłona pojazdu, której produkcja rozpoczęła się w 2018 roku. Nad całością prac związanych z debiutem nowej generacji czuwał europejski oddział marki, a samochód znacznie różnił się od poprzedników — m.in. powstał na nowej platformie, zyskał większy rozstaw osi oraz całkowicie nową stylistykę. 


Popularny dziś kompakt oferuje 5 miejsc i dostępny jest w nadwoziu hatchback, sedan oraz kombi z silnikami benzynowymi, diesla oraz jednostkami hybrydowymi. Najmocniejsza odmiana benzynowa to silnik ST o pojemności 2.3 L i mocy 280 KM, w wariancie wysokoprężnym model oferuje jednostkę o pojemności 2.0 L i mocy 190 KM, a najmocniejsza hybryda to 1.0 L i moc 155 KM. 


Ford Focus w zależności od wersji posiada manualną 5- lub 6-stopniową skrzynię biegów albo 8- stopniową automatyczną — w każdym wariancie posiada jednak napęd na przednią oś. W 2021 roku na rynek trafił model po liftingu — zmieniono jego pas przedni, przemodelowano reflektory oraz powiększono atrapę chłodnicy.

Ford Focus — opis modelu
Leasing Forda Focusa od VEHIS

Leasing Forda Focusa to korzystna opcja finansowania pojazdu. Decydując się na ten model z oferty VEHIS otrzymujesz nie tylko atrakcyjne rabaty, ale także inne, dodatkowe korzyści. Zyskujesz chociażby brak limitu kilometrów, a co za tym idzie opłat

za nadprzebieg, wsparcie serwisowe i pełną gwarancję producenta na wszystkie modele z oferty polskiej sieci dealerskiej. Leasing Forda Focusa to również możliwość podjęcia decyzji o wykupie pojazdu na koniec umowy — w tym opcja rozłożenia wartości końcowej pojazdu na raty. 

Jeśli jednak nie chcesz przejąć samochodu, możesz wymienić go na inny model lub po prostu oddać leasingodawcy. Sprawdź warunki leasingu VEHIS i ciesz się jego elastycznością!