Hyundai i20 po zmianach

23 maja 2023
Hyundai i20 po zmianach


Hyundai zaprezentował zmiany jakie wprowadził w popularnym także na polskich drogach modelu  i20.


Zmieniono zderzak, atrapę chłodnicy i reflektory LED w kształcie litery Z. Dzięki temu maluch Hyundaia wygląda bardziej sportowo. Także tył ma przeprojektowany zderzak i inny wzór świateł.   Inne są również felgi o rozmiarze 16 i 17 cali.Pod maską nowego i20 można znaleźć układ napędowy mild hybrid o napięciu 48 V, który można połączyć z silnikiem 1.0 T-GDi o mocy 100 KM lub 120 KM.


Skrzynia biegów może być siedmiostopniowa dwusprzęgłowa (7DCT) lub sześciobiegowa manualna (iMT). Po zwolnieniu pedału gazu, iMT może rozłączyć silnik od skrzyni biegów, co pozwala na oszczędzanie paliwa poprzez przejście pojazdu w tryb jazdy na luzie.


Kompakt Hyundaia oferuje teraz sporo przestrzeni wewnątrz. Bagażnik ma 352 litrów, a po złożeniu tylnych siedzeń aż 1165 litrów.
Nowy model Hyundai jest dostępny w ośmiu kolorach i opcjonalnie z czarnym dachem. Trzy kolory są zupełnie nowe: Lucid Lime Metallic, Lumen Grey Pearl i Meta Blue Pearl. Wracają kolory  Atlas White, Phantom Black Pearl, Aurora Grey Pearl, Dragon Red Pearl i Mangrove Green Pearl.Produkcja nowego i20 ma ruszyć w trzecim kwartale 2023 roku w zakładach produkcyjnych Hyundaia w Izmicie w Turcji.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]