Hyundai i30. Czy wiesz, że…

15 lipca 2024
Hyundai i30. Czy wiesz, że…

…Hyundai i30 to samochód segmentu C, który zadebiutował w 2007 roku?

Hyundai i30 roku sprzedał się jak do tej pory w liczbie ponad miliona egzemplarz

Hyundai i30 obecnej generacji zaprojektowany został w europejskiemu centrum rozwojowemu marki mieszczącemu się w Rüsselsheim.

… Hyundai i30 produkowany jest w fabryce Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) w miejscowości Noszowice.

…Hyundai i30 produkowany może być (w zależności od popytu)  do 1500 samochodów dziennie oraz ponad 300 000 rocznie.


…Hyundai i30 dostępny jest z silnikiem benzynowym  1.5 T-GDI z miękką hybrydą 48 V, silnikiem 1.5 DPI oraz silnikiem  1.0 T-GDI, o mocy 120 KM.

…Hyundai i30 objęty jest 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów.

…Hyundai i30 Wagon może pochwalić się bardzo pojemnym, 602-litrowym bagażnikiem. Po złożeniu siedzeń pojemność wzrasta do1642 l.


NASZA OFERTA TUTAJ.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]