Hyundai Tucson. Rewolucja w segmencie SUV. Tak powstaje ten samochód. Zapraszamy na film

22 kwietnia 2024
Hyundai Tucson.  Rewolucja w segmencie SUV. Tak powstaje ten samochód. Zapraszamy na film

Segment SUV-ów stał się niezwykle konkurencyjny w ostatnich latach, ale Hyundai Tucson nie tylko utrzymał swoją pozycję na rynku, ale także podniósł poprzeczkę dla konkurencji. To jeden z najważniejszych modeli w ofercie firmy Hyundai, który zdobył uznanie zarówno wśród ekspertów, jak i klientów.  Pierwsza generacja Hyundai Tucson zadebiutowała w 2004 roku. W ciągu lat model ten ewoluował, zarówno pod względem stylistyki, jak i technologii. Wraz z każdą nową generacją Tucson stał się coraz bardziej nowoczesny.


Zapraszamy na film pokazujący jak jest produkowana obecna generacja tego samochodu. W kolejnym filmie zobaczysz jak prezentuje się ten samochód w terenie.
vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]