Kierowca BMW wjechał w kobietę i jej synka

31 sierpnia 2023
Kierowca BMW wjechał w kobietę i jej synka


Wczoraj na ul. Lubelskiej w Puławach doszło do bardzo groźnego zdarzenia. Jadący BMW 27-latek wjechał na przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Auto uderzyło w kobietę i jej synka. Obje z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala.


Jak wynika z monitoringu, kierujący BMW wjechał na oznakowane przejście w momencie gdy piesi zaczęli na nie wchodzić,  bo włączyło się im zielone światło.Siła uderzenia była duża - matka i jej dziecko w ułamku sekundy znaleźli się w powietrzu. 22-latka oraz jej 3 - letni syn z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala.


27-latek został zatrzymany przez policję. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu. Pobrana została od niego krew do badań na zawartość innych środków odurzających.  


Tak  poważny wypadek może, gdy osoba poszkodowana odniesie ciężkie obrażenia ciała może skutkować karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy aż do 8 lat.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]