Marzły, jeździły w upale, ciągnęły przyczepy...

20 września 2023
Marzły, jeździły w upale, ciągnęły przyczepy...

Marzły, jeździły w upale, ciągnęły przyczepy. Właśnie zakończyły się ostatnie testy nowych Skód: Superb i Kodiaq. Czas na premierę, która tuż tuż.

 


Światowe premiery nowych generacji tych modeli Superb i Kodiaq zbliżają się wielkimi krokami. Samochody te zakończyły międzynarodowy program testów w ekstremalnych warunkach.Samochody Auta te przetestowała holowanie przyczep po wysokoalpejskiej drodze Grossglockner oraz infrastrukturę ładowania modeli z hybrydowymi układami napędowymi typu plug-in.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]