Nissan Qashqai. Czy wiesz, że…

23 maja 2024
Nissan Qashqai. Czy wiesz, że…

…Nissan Qashqai z silnikiem benzynowym 1,3 DIG-T to najbardziej popularna wersja tego SUV-a.

…Nissan Qashqai z system mild hybrid 12V to najbardziej przystępna cenowo technologia hybrydowa.

…Nissan Qashqai (1,3 DIG-T) najbardziej popularny jest w wersji z silnikiem o mocy 158 KM. Współpracuje on z nową przekładnią Xtronic. Maksymalna moc silnika uzyskiwana jest przy 5500 obr./min, a maksymalny moment obrotowy to 270 Nm przy 1750 obr./min.

…Nissan Qashqai w wersji DIG-T  zapewnia dodatkowy moment obrotowy, dłuższe okresy działania systemu Stop&Start, szybki rozruch oraz funkcję Coasting Stop (jazdy wybiegiem do zatrzymania w wersjach z Xtronic)

…Nissan Qashqai z układem napędowym typu mild hybrid zwiększa łączną masę pojazdu o zaledwie 22 kilogramy.

…Nissan Qashqai podczas jazdy, kiedy wytraca prędkość, energia jest odzyskiwana w procesie rekuperacji i gromadzona w akumulatorze litowo-jonowym

…Nissan Qashqai podczas przyspieszania (od 20 do 110 km/h), przechowuje energię w akumulatorze litowo-jonowym, która może być wykorzystywana aż przez 20 sekund do wytworzenia dodatkowego momentu obrotowego (+6 Nm).

…Nissan Qashqai ma silnik benzynowym 1.3 DIG‑T, który zadebiutował w 2018 roku. Montowana w aktulnym modelu jednostka została udoskonalona i spełnia obecnie wymogi normy Euro6-d Full.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]