Pierwsza jazda 18-latki mogła skończyć się tragicznie

27 kwietnia 2024
Pierwsza jazda 18-latki mogła skończyć się tragicznie


W Fiacie czwórka nastolatków. Prowadziła 18-latka, która dzień wcześniej odebrała prawo jazdy. Nie wiadomo co było przyczyną dachowania, ale policja przypuszcza, że nadmierna prędkość.Młoda kierująca Fiatem (auto, co widać na zdjęciach, zwłaszcza podwozia nie było w najlepszym stanie technicznym)  oraz jej troje pasażerów doznali obrażeń ciała. Wszyscy jednak mogą mówić o ogromnym szczęściu, bo przeżyli. Urazy jakich doznali, nie zagrażają bowiem ich życiu.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]