Porsche Macan. Już tylko na prąd

24 stycznia 2024
Porsche Macan. Już tylko na prąd

Już jutro, tj. 25 stycznia od 12:30 w Singapurze odbędzie się światowa premiera nowego Porsche. Mowa tu o długo oczekiwanym, w pełni elektrycznym modelu Macan.Historia Porsche Macan sięga 2014 roku, kiedy to model został po raz pierwszy wprowadzony na rynek. Do tej pory przeszedł dwa liftingi , w 2019 i w 2021 roku.Nazwa "Macan" wydaje się egzotyczna i tajemnicza. Ma swoje korzenie w języku indonezyjskim. Słowo to oznacza "tygrys". Wybór tej nazwy nie jest przypadkowy, ponieważ tygrys symbolizuje siłę, elegancję i pewność siebie – cechy, które odzwierciedlają filozofię marki Porsche. Dodatkowo, tygrys w kulturze indonezyjskiej uchodzi za symbol władzy i prestiżu.Po dziesięciu latach od premiery, Macan debiutuje jako auto elektryczne. O jego parametrach, nowinkach technicznych, wreszcie o wyglądzie napiszemy już jutro, prosto z Singapuru.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]