Przedstawiamy. Nissan Townstar EV Van

14 czerwca 2023
Przedstawiamy. Nissan Townstar EV Van

Elektryczny Nissan Townstar wyposażony jest w silnik o mocy 122 KM, który generuje maksymalny moment obrotowy o wartości 245 Nm. Akumulator może zmagazynować 44 kWh energii, co zapewnia zasięg do 301 km w cyklu mieszanym (według WLTP). Auto z krótszym rozstawem osi dysponuje przestrzenią ładunkową o objętości 3,3 m3, a jego maksymalna ładowność wynosi 612 kg.

Ceny elektrycznego Nissana Townstar Van zaczynają się 139 900 zł netto. W podstawowej wersji Visia wyposażenie obejmuje, między innymi, reflektory LED (światła mijania i kierunkowskazy), tylne czujniki parkowania, dwuskrzydłowe drzwi z tyłu, które otwierają się pod kątem 180°, oraz ładowarkę pokładową AC o mocy 11 kW. 

Wyższe wersje umożliwiają ładowanie AC z mocą do 22 kW, DC CCS z mocą do 80 kW i są wyposażone w pompę ciepła oraz układ chłodzenia akumulatora trakcyjnego, a ich wyposażenie z zakresu komfortu, bezpieczeństwa i łączności stawia je na poziomie znanym z samochodów osobowych.

Jak każdy użytkowy model Nissana także Townstar EV jest objęty 5-letnią gwarancją producenta (lub do przebiegu 160 000 km). Ponadto, gwarancja na akumulator wynosi 8 lat (lub do przebiegu 160 000 km), jak w wypadku osobowych elektrycznych modeli marki.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]