Rosjanin w Białym Dunajcu. Jechał Lotusem

11 września 2023
Rosjanin w Białym Dunajcu. Jechał Lotusem

Nie wiadomo skąd w Polsce znalazł się Rosjanin. Nie wiadomo dlaczego jechał sportowym Lotusem. Nie wiadomo dlaczego auto miało krakowską rejestrację. Wiadomo, że jechał bardzo szybko.W stałym miejscu, w Białym Dunajcu kontrolę prędkości realizowali policjanci z Zakopanego. I właśnie w tym miejscu namierzyli Lotusa, za kierownicą którego siedział 46-letni Rosjani. Jechał, w terenie zabudowanym 107 km/h. 


Jako, że jakiś czas temu dostał mandat za takie samo wykroczenie, tym razem na zasadzie recydywy otrzymał podwójną stawkę: 3000 zł mandatu i 15.punktów karnych.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]