Skoda Kamiq. Co się zmieniło?

2 grudnia 2023
Skoda Kamiq. Co się zmieniło?

Kamiq, czyli najmniejszy SUV Skody przeszedł niedawno  lifting. Co się zmieniło? Zderzaki, reflektory i grill.

Nowe reflektory mają inne proporcje niż dotychczas. Górna część z elementami świateł do jazdy dziennej jest teraz węższa.

W przednim zderzaku grill, swoją konstrukcją nawiązuje do większych SUV-ów Skody, a spojler w dolnej części ma trzy otwory wentylacyjne. Główny wlot powietrza został podzielony poziomymi rozpórkami.

W modelach Monte Carlo (na zdjęciach)  detale są wykończone czarnym połyskiem, natomiast standardowe wersje wykorzystują kombinację elementów chromowanych oraz matowych.

Tylny zderzak otrzymał nowy dyfuzor, którego struktura przypomina konstrukcję trzech wlotów powietrza przedniej części pojazdu.

Reflektory z tyłu tworzą razem formę prezentującą literę „C” a napisy z nazwą modelu przesunięto bardziej na boki i  wyżej.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]