Skoda Octavia 2024. Zmiany raczej kosmetyczne

8 stycznia 2024
Skoda Octavia 2024. Zmiany raczej kosmetyczne

Skoda Octavia rocznika 2024 pojawi się już za kilka tygodni, prawdopodobnie jeszcze w lutym br. Jakie zmiany znajdziesz w tym najbardziej popularnym samochodzie czeskiego producenta? Raczej niewielkie. To facelifting a nie nowy model. Z krótkiego filmiku, jaki został opublikowany trudno cokolwiek wywnioskować, poza... inaczej zaprojektowanymi reflektorami. Inny ma być także wykrój przedniego zderzaka oraz grilla.


Wnętrze ma upodobnić się nieco do Superb. Będzie więc zapewne większy ekran, a analogowe wskaźniki zostaną zastąpione cyfrowymi.


A co znajdzie się nowego pod maską odświeżonej Skody Octavii? O tym przekonamy się w chwili debiutu, o czym oczywiście ciebie poinformujemy.
vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]