Skoda Octavia po zmianach już w Polsce

9 kwietnia 2024
Skoda Octavia po zmianach już w Polsce

Odnowiona Skoda Octavia trafia właśnie do sprzedaży w Polsce. Obie wersje, Liftback i Combi, napędzane będą  do wyboru silnikami 1.5 TSI (115KM i 150KM), dostępne będą też dwa silniki z technologią miękkiej hybrydy 1.5 TSI (115KM i 150KM) oraz 2.0 TDI (150KM).Ale to nie koniec. W późniejszym terminie oferta zostanie uzupełniona o dodatkowe jednostki napędowe, takie jak 2.0 TDI (115KM), 2.0 TSI (204KM) 4x4 oraz 2.0 TSI (265KM) dla wersji RS.


Czwarta generacja Octavii ma przeprojektowany system Infotainment, nowe systemy bezpieczeństwa i mocniejsze reflektory. W standardzie  jest 10-calowy wyświetlacz cyfrowy i dwustrefowa klimatyzacja Climatronic.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]