Skoda Scala i Kamiq po face liftingu

19 lipca 2023
Skoda Scala i Kamiq po face liftingu


Już 1 sierpnia odbędzie się światowa premiera dwóch nowych, jak twierdzi producent, a według nas raczej odnowionych Skód – Kamiqa i Scali. Dzieje się to czterech latach od uruchomienia produkcji tych aut.



Tymczasem koncern z Mladá Boleslav przysłał nam pierwsze szkice nadwozia  tych samochodów.

 

Jak widać na zdjęciach czeski producent ulepszył stylistycznie oba modele, ale twierdzi, że wprowadził również spore zmiany technologiczne. Po to aby oba samochody nabrały cech pojazdów wyższej klasy. Co oczywiście musi przełożyć się na ich ceny



Oba modele mają teraz przeprojektowane reflektory, przedni i tylny zderzak oraz osłonę chłodnicy. Pojawią się nowe wzory aluminiowych felg i napisy z nazwami modeli na klapie bagażnika.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]