Škoda Scala & Kamiq. Rocznik 2024

1 sierpnia 2023
Škoda Scala & Kamiq. Rocznik 2024

Škoda te dwie premiery zapowiadała już od wielu tygodni. Scala i Kamiq miały przejść gruntowną modernizację, być  bardziej nowoczesne, z lepszymi silnikami, ładniejszym wnętrzem. I okazuje się, że to chyba wszystko prawda. Zresztą sam oceń.

Scala ma teraz ostro zarysowane linie karoserii, dzięki czemu wydaje się bardziej dynamiczna. Zmiany stylistyczne u Kamiqa sprawiły zaś, że samochód ten ma teraz bardziej surowy wygląd.

Oba modele wyposażono w silniki TSI generacji evo2 o mocy od 95 KM do 150 KM. Dostępne będą trzy wersje wyposażenia i sześć wariantów wnętrza. Standardem będzie cyfrowy wyświetlacz o przekątnej 8 cali oraz 8,25-calowy wyświetlacz systemu Infotainment.

 Najbardziej widoczne zmiany w  modelu Scala to inny grill oraz zderzaki z przodu i z tyłu, oraz węższe reflektory, po raz pierwszy dostępne z technologią TOP LED Matrix i modułami LED przypominającymi bryły lodu.

 Jako opcja nadal dostępna będzie wydłużona, tylna szyba z przyciemnianego szkła, sięgająca aż do (zaprojektowanych na nowo) tylnych świateł.

Odświeżona Škoda Kamiq rocznika 2024 będzie miała większy i bardziej pionowy grill i przeprojektowane reflektory. Podwójne, charakterystyczne dla SUV-ów marki, listewki grilla są będą grubsze, tworząc kształt litery U w dolnej części.

Odświeżona Škoda Scala i Škoda Kamiq będą dostępne na rynku polskim w I kwartale 2024 r.

 

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]