Škoda Superb czwartej generacji. Dłuższa i wyższa

21 lipca 2023
Škoda Superb czwartej generacji. Dłuższa i wyższa


Będzie dłuższa, wyższa, z większym bagażnikiem i ładniejszym wnętrzem. I będzie miała aż 10 poduszek powietrznych. Skoda Superb jest już prawie gotowa do debiutu. Na razie dysponujemy zdjęciami tego auta w kamuflażu, ale widać na nich np., że tylne światła są węższe. Także przednie maja nowy wzór.

Nowa, czwarta generacja Škody Superb będzie produkowana jako liftback z bagażnikiem mieszczącym do 645 litrów oraz kombi z bagażnikiem o pojemności do 690 litrów.

Największe zmiany w nowym  Superb pojawiają się we wnętrzu, które  zostało całkowicie przeprojektowane. Wyświetlacz będzie miał aż 12,9 cala, czyli będzie największy jak do tej pory. Dźwignia zmiany biegów znajdować się teraz będzie bezpośrednio na kolumnie kierownicy. Przeprojektowana została także konsola środkowa.

Więcej na temat nowej Škody Superb napiszemy już niebawem.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]