Škoda Superb czwartej generacji. Premiera już 2 listopada

31 października 2023
Škoda Superb czwartej generacji. Premiera już 2 listopada

2 listopada (czwartek) o godzinie 19:00 odbędzie się światowa premiera nowej Škody Superb.Czwarta generacja flagowego modelu czeskiej marki będzie dostępna zarówno w wersji liftback, jak i combi. Pojazd zapewni wybór sześciu jednostek napędowych, w tym hybrydę typu plug-in i hybrydę miękką.


Kilka dni przed wydarzeniem czeska marka zaprezentowała krótkie wideo przedstawiające zarówno wygląd zewnętrzny, jak i wnętrze pojazdu.

Na video widać przeprojektowane reflektory Matrix LED i tylne światła LED z kryształowymi elementami. We wnętrzu eksponowane są pokrętła i dźwignia zmiany biegów zamontowana na kolumnie kierownicy.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]