Szokujące zachowanie policji w sprawie tragedii na A1. Posłanka składa interpelację

22 września 2023
Szokujące zachowanie policji w sprawie tragedii na A1. Posłanka składa interpelację

Jak już informowaliśmy dwoje dorosłych i dziecko zginęło wypadku na autostradzie w miejscowości Sierosław (woj. łódzkie). Zderzyły się tam dwa auta – Kia i BMW. Koreańskie auto zapaliło się. 


Zdjęcia KMP i KSP w Piotrkowie TrybunalskimWedług wciąż nieoficjalnych informacji do wypadku doszło na 339 km drogi A1 na wysokości miejscowości Sierosław, gdy jadące bardzo szybko w stronę Katowic BMW M8 najechało na tył auta, w którym była 3-osobowa rodzina. Samochód ten stanął w płomieniach. Świadkowie szybko rzucili się aby ugasić pożar. Niestety - słychać było wołanie o pomoc - nie udało się wydostać nikogo z płonącego samochodu.


Czy policja potwierdza przebieg tego tragicznego zdarzenia? Nie. Nadal twierdzi, że z niewyjaśnionych przyczyn samochód Kia wpadł na barierki ochronne i zapalił się. Dlatego też do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji posłanka Hanna Gill-Piątek złożyła interpelację.


Oto co napisała na portalu X (dawniej Twitter) dołączając screeny z interpelacji.

 

Składam interpelację do @MSWiA_GOV_PL

w sprawie wypadku na autostradzie A1, wskutek którego żywcem spłonęła cała rodzina. Zadaję pytania o powody szokującego zachowania policji, która mimo nagrań i zeznań świadków ignoruje fakt, że w (…) samochód pełnym pędem wjechało BMW. Śledztwo powinno być objęte nadzorem. #ChodziOŻycieRodzina zmarłych apeluje do świadków tego strasznego wypadku. TUTAJ przeczytasz komentarze na ten temat.


vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]