W tej Hondzie jechało dwóch 17-latków i 16 latka. Wszyscy pijani

24 sierpnia 2023
W tej Hondzie jechało dwóch 17-latków i 16 latka. Wszyscy pijani

17 – letni chłopak kierując Hondą nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewa.

W samochodzie, poza kierowcą jechał jego 17-letni kolega i 16-letnia koleżanka. Wszyscy, włącznie z kierowcą, byli pijani.


Sądząc po zniszczeniach samochodu za cud można uznać, że wszyscy ten wypadek przeżyli. Z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala.


Wypadek miał miejsce 19 bm. w miejscowości Kamienczyk o godzinie 6 rano.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 2 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]