Wpadnij na naszą stronę 4 października o godzinie 18:45

29 września 2023
Wpadnij na naszą stronę 4 października o godzinie 18:45

4 października odbędzie sie światowa premiera nowej Škody Kodiaq.

Na kilka dni przed światową premierą producent opublikował szkice tego samochodu. ujawniając jej dynamiczny i emocjonujący design. Najważniejsze zmiany to nieco inny przód, kwadratowe nadkola, koła w rozmiarach od 17 do 20 cali, masywny zderzak tylny i reflektory Top Led Matrix drugiej generacji.

Tylne światła mają  kształt litery C i  są połączone ze sobą na klapie bagażnika poprzez wąski pasek.

 

Jak chcesz dowiedzieć się więcej o tym samochodzie wpadnij na naszą stronę, 4 października o godzinie 18:45.

vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]