Zmiażdżona Skoda. Dlaczego kierowca lawety nie hamował?

11 maja 2024
Zmiażdżona Skoda. Dlaczego kierowca lawety nie hamował?

W okolicach Bogumina w Czechach na autostradzie D1 w stronę granicy z Polską doszło do strasznego wypadku. Na ciężarówkę wiozącą (historyczny) czołg najechała laweta przewożąca nowe Hyundaie. Niestety między tymi ciężarówkami znalazła się Fabia.


Skoda, w której jechały dwie osoby została zmiażdżona. Niestety śmierć na miejscu poniósł kierowca czeskiego auta. Jego pasażer został ciężko ranny. To, że przeżył można uznać za cud.

Czeska policja bada przyczyny tego wypadku. Z nagrania monitoringu wynika, że kierowca lawety nie hamował.vehis
Szukasz samochodu?
Doradca VEHIS ma dla Ciebie oferty 3 000 samochodów dostępnych od ręki!
[więcej]
Wyrażam zgodę na przekazywanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług telefonicznie lub za pośrednictwem SMS/MMS, w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
[więcej]
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez VEHIS Sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących produktów i usług na podany przeze mnie w formularzu kontaktowym adres e-mail, w tym w szczególności celem realizacji niniejszego zgłoszenia. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, których przetwarzanie jest oparte na przepisach prawa.
Wypełniając i wysyłając formularz kontaktowy, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu. Dane będą przetwarzane według zasad opisanych poniżej: RODO - obowiązek informacyjny [więcej]